Bahco 2600-22-XT-HP Piła Ręczna Superior 550mm Ergo Nxt Do Drewna
Przejdź do sekcji Opinie
Bahco 2600-22-XT-HP Superior to piła ręczna 550 mm (22”) do precyzyjnego i szybkiego cięcia drewna.
  • Długość: 550 mm / 22”
  • Uzębienie: NXT (9/10 TPI)
  • Grubość brzeszczotu: 1,03 mm
  • Waga: 540 g
Idealna do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych – czyste i stabilne cięcie.
Przejdź do pełnego opisu
szt.
Dostępność:
duża ilość
Czas wysyłki: 24 godziny
Opis
Piła ręczna Bahco Superior 2600-22-XT-HP 550 mm
Najważniejsze cechy
  • Długość 550 mm (22”) – optymalna do uniwersalnych zastosowań
  • Uzębienie NXT (9/10 TPI) – szybkie, gładkie i stabilne cięcie
  • Gruby brzeszczot 1,03 mm – wysoka precyzja i sztywność
  • Powłoka antykorozyjna – mniejsze tarcie i dłuższa żywotność
  • Ergonomiczna rękojeść ERGO™ – komfort i pewny chwyt
  • Możliwość cięcia pod kątem 45° i 90°
Technologia ERGO™ – komfort pracy
Precyzyjne uzębienie NXT
Stabilność i trwałość
Grubszy brzeszczot o grubości 1,03 mm gwarantuje stabilne prowadzenie podczas cięcia. Dodatkowo czarna powłoka ochronna zmniejsza tarcie i zabezpiecza narzędzie przed korozją, wydłużając jego żywotność.
Zastosowanie
  • cięcie drewna litego
  • cięcie materiałów drewnopochodnych
  • prace stolarskie i montażowe
  • prace budowlane i remontowe
Dane techniczne
  • Model: 2600-22-XT-HP
  • Długość: 550 mm (22”)
  • TPI (zęby/cal): 9/10
  • Grubość brzeszczotu: 1,03 mm